معرفی مرکز خرید اولیویوم (اوت لت)

اگر به منطقه زیتون بورنو بروید با یک ساختمان بزرگ مواجه می شوید که این همان مرکز خرید اولیویوم استانبول است. زمانی که وارد این مرکز شوید اولین چیزی که شما را جلب می کند گردشگران زیاد ایرانی است. مطمئنا مهم ترین دلیل حضور تعداد زیاد ایرانی ها در این مرکز وجود تعداد غرفه های اوت لت است و براحتی می توانید اجناس برندهای مختلف را با قیمت مناسب خریداری کنید.

تمام حراجی ها در مراکز خرید اولیویوم

اکثر برندهای دنیا در این مرکز خرید دارای فروشگاه های هستند که تمام اجناسی که به فروش نرفته است را یکسری مراکز اوت لت می برند و آنها را بفروش می رسانند و اولیویوم بهترین مکان برای چنین کاری است. اگر این اجناس پوشاک باشند آنها را در یک سبد و بیرون از فروشگاه ها قرار می دهند و یا مانند تمام حراجی ها آنها را در یک رگال قرار داده تا مردم براحتی بتوانند آنها را خریداری کنند. مطمئنا در این حراجی ها لباس های با کیفیت و قیمت مناسب را خریداری خواهید کرد.

تمام امکانات یک مرکز خرید اوت لت

زیتون بورنوی یک منطقه کارگر نشین است که برای اینکه آن منطقه هم توسعه پیدا کند در سال ۲۰۰۰ یک مرکز خرید بزرگ را احداث کردند. همانطور که گفته ایم در این مرکز خرید پوشاک را با قیمت مناسب بفروش می رسانند.

این مرکز خرید دارای ۱۱۸ تا فروشگاه است و می توانید تمام وسایل مورد نیاز خود را از این مغازه ها خریداری کنید. ویترین هرکدام از مغازه ها با سلیقه های متفاوتی چیده شده اند و جلب توجه بسیاری می کنند و افراد مختلفی را به خود جذب می کند.

در ویترین هرکدام از مغازه ها می توانید اجناس برتر از برندهای دنیا را با قیمت های مناسب خریداری کنید.  اکثر مغازه ها دور تا دور رینگ ها وجود دارد و انتهای سقف را با یکسری حباب و لامپ تزیین کرده است که این می تواند به مرکز خرید یک جلوه بسیار عالی بدهد و نمای داخل سالن را زیباتر نشان دهد. زمانی که باران ببارد، برخورد باران را به شیشه های سقفی خواهید دید و این هیجان خرید را در شما بیشتر می کند.

این یک مرکز خرید بسیار بزرگ است که دارای ۶ سالن سینما و یک سالن تئاتر است که می توانید بعد از  خرید، فیلم سینمایی مورد نظر خود را ببینید یا به تماشای یک تئاتر عالی بنشینید و کسی نیست که علاقه به بولینگ نداشته باشد این مرکز برای  افرادی که هیچگونه  علاقه ای به خرید کردن ندارند و فقط به عنوان همراه وارد این مرکز شده اند، تفریحات لازم را در نظر گرفته اند تا این افراد خسته نشوند.

بعد از یک خرید حسابی مطمئنا شما گشنه یا تشنه هستید و اولیویوم تمام جوانب را در نظر گرفته است و رستوران و کافه تریا با تنوع غذای را راه اندازی کرده است و می توانید یک ساعت آرامش در این مکان ها داشته باشید.

زمان حراجی ها در مرکز خرید اولیویوم

عده ای این تصور را دارند که در این مرکز خرید در تمام فصول سال تمام اجناس تخفیف خورده است اما این یک تصور اشتباه است، فقط در برخی از فصول سال به برخی از اجناس تخفیف می خورد. اما یک حرکت بسیار عالی انجام داده اند که در روز سه شنبه یک بازار راه اندازی کرده اند که تمام قیمت ها با درصدی بالا تخفیف خورده است و می توانید اجناس با کیفیت را خریداری کنید.

یک پیشنهاد عالی هم داریم که اگر قصد خرید کت و شلوار را دارید می توانید به اولیویوم بروید که با حدود ۱۰۰ یورو می توانید بهترین مارک را خریداری کنید. زمانی که وارد این فروشگاه می شوید؛ برنامه ریزی کنید که چه چیزهای می خواهید خریداری کنید، وگرنه تمام پول های سفر را خود را تمام می کنید.

مسیرهای رسیدن به مرکز خرید اولیویوم

اگر در میدان تکسیم هستید می توانید با سوار شدن یکی از وسائل نقیله مانند فونی کولر به این مسیر برسید. فونی کولر از تکسیم تا کاباتاش که زمان ۲ دقیقه ای طول می کشد تا این مسیر را طی کند. پس از رسیدن به کاباتاش سوار تراموا شوید و به زیتون برونو که رسیدید کمی قدم بزنید تا به مرکز خرید برسید.

جهت آشنایی هر چه بیشتر در زمینۀ خرید ملک در ترکیه می توانید به هر یک از بخش های مورد نظر زیر مراجعه بفرمائید

جدیدترین واحدهای مسکونی در ترکیه
مراحل خرید واحدهای مسکونی در ترکیه
انواع خانه ها
مدارک لازم
سند خانه
بعد از خرید خانه
سوالات متداول

قوانین خرید خانه در ترکیه:
خرید خانه با توجه به توافقات بین کشورها از جمله ایران و ترکیه برای اتباع ایرانی در ترکیه امکان پذیر بوده و از حمایت های قانونی برخوردار می باشد.

 

فعالیت ما در حوزۀ خرید، فروش و اجاره خانه های مسکونی با محوریت منطقۀ زیبای باهچه شهیر و محلات اطراف می باشد.

این پست چقدر مفید بود؟

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد آراء: 0

تاکنون رأیی داده نشده! اولین کسی باشید که این پست را ارزیابی می کنید

همچنین می توانید ما را در اینستاگرام و پینترست دنبال کنید!

Recommended Posts

No comment yet, add your voice below!


Add a Comment

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.